Відбувся XI конкурс дитячої творчості "СИЗаврик" 2022
на заході створено 12 посилок для наших воїнів захисників...
- Жадаємо перемоги! миру! розквіту нашій країні! Цього року наш щорічний Конкурс дитячої творчості “СИЗаврик 2022” все ж відбувся. 11 років поспіль ми проводили його присвячуючи охороні праці, але зараз потребує охорони і захисту вся наша Україна, особливо ДІТИ! Формат конкурсу змінився на освітньо-виховний захід. Сьогодні діти малювали листівки до своїх захисників на фронт!
![1.jpg 1.jpg](/upload/medialibrary/e07/mzgf2fbkq1w8im3pm26hs8nrfy1iuuco/1.jpg)
![изображение_viber_2022-06-01_21-23-56-546.jpg изображение_viber_2022-06-01_21-23-56-546.jpg](/upload/medialibrary/a5d/9id0jzkmwa0hzuoxswc762v5nwvhkpma/izobrazhenie_viber_2022_06_01_21_23_56_546.jpg)
- Від щирого серця було зібрано 12 посилок із малюнками, листами подяки, оберігами ляльками мотанками, зробленими власноруч дітьми-учасниками конкурсу та футболками з мотиваційними патріотичними висловами власного виробництва ГК “Комплект”.
- Наш СИЗаврик зустрічав всех хто зміг приєднатися у дуже атмосферній садибі “Козацька родина” що у Міжлиманні. Прямуючи у це пронизане українським духом місце, по дорозі дітей чекала дуже цікава та пізнавальна екскурсія з заїздом до етнічного музею, катакомб, Гідропорту… Діти відвідали Свято-Покровський чоловічий монастир та молилися за мир у рідній країні. Пресвята Богородиця дуже вшановувалася у наших предків та вважалася покровителькою запорізьких козаків.
![9.jpg 9.jpg](/upload/medialibrary/ab2/1yc5uwr30fj6ky2hqsnkmob9rwggep1v/9.jpg)
- У садибі «Козацька родина», що знаходиться біля лиману Хаджібей, діти познайомилися з історією козацтва, відвідали смаколиків, поспілкувалися с конями, вчили українські співи під баян, побували на демонстрації ковальської майстерності, стріляли з лука… Було багато козацьких ігор, в основу яких покладено виховання відваги, мужності, сили духу. Епоха козацтва вже давно у минулому, але наші діти як справжні українці демонстрували ті ж якості, які були притаманні спритним українським козакам!
![6.jpg 6.jpg](/upload/medialibrary/ab3/f9hwlx4mdwsrfsvl90l6hw8e5ni1pq6m/6.jpg)
![8.jpg 8.jpg](/upload/medialibrary/716/bj64ttv0j5ep8crt8lsi22ovhref2lex/8.jpg)
![изображение_viber_2022-06-01_20-00-41-021.jpg изображение_viber_2022-06-01_20-00-41-021.jpg](/upload/medialibrary/df7/u2hj8myce211jgaetq3anf83a102vsmi/izobrazhenie_viber_2022_06_01_20_00_41_021.jpg)
Завершили зустріч у музеї вишиванок. Отже діти поїхали до дому мотивовані, патріотично налаштовані, з почуттям гордості за свою країну та вірою у перемогу! Бо інакше бути не може!
![2.jpg 2.jpg](/upload/medialibrary/f65/0vf5jupb6hqgcivszfpgetnj54h6nuq2/2.jpg)
![изображение_viber_2022-06-01_12-04-38-821.jpg изображение_viber_2022-06-01_12-04-38-821.jpg](/upload/medialibrary/62b/y9rpn95r3enbcq9dh9t0gsvrhslsmusm/izobrazhenie_viber_2022_06_01_12_04_38_821.jpg)
- XI “СИЗаврик” проведено і ми чекаємо на зустріч у наступному році та бажаємо його провести масштабно, як і раніше під мирним небом нашої неньки України!
#Сизаврик #Сизаврик2022 #СизаврикКомплектОдеса #КомплектОдеса