Відбувся XI конкурс дитячої творчості "СИЗаврик" 2022

  • Жадаємо перемоги! миру! розквіту нашій країні! Цього року наш щорічний Конкурс дитячої творчості “СИЗаврик 2022” все ж відбувся. 11 років поспіль ми проводили його присвячуючи охороні праці, але зараз потребує охорони і захисту вся наша Україна, особливо ДІТИ! Формат конкурсу змінився на освітньо-виховний захід. Сьогодні діти малювали листівки до своїх захисників на фронт!
1.jpg  изображение_viber_2022-06-01_21-23-56-546.jpg
  • Від щирого серця було зібрано 12 посилок із малюнками, листами подяки, оберігами ляльками мотанками, зробленими власноруч дітьми-учасниками конкурсу та футболками з мотиваційними патріотичними висловами власного виробництва ГК “Комплект”.
    4.jpg  3.jpg  5.jpg
  • Наш СИЗаврик зустрічав всех хто зміг приєднатися у дуже атмосферній садибі “Козацька родина” що у Міжлиманні. Прямуючи у це пронизане українським духом місце, по дорозі дітей чекала дуже цікава та пізнавальна екскурсія з заїздом до етнічного музею, катакомб, Гідропорту… Діти відвідали Свято-Покровський чоловічий монастир та молилися за мир у рідній країні. Пресвята Богородиця дуже вшановувалася у наших предків та вважалася покровителькою запорізьких козаків.
9.jpg
  • У садибі «Козацька родина», що знаходиться біля лиману Хаджібей, діти познайомилися з історією козацтва, відвідали смаколиків, поспілкувалися с конями, вчили українські співи під баян, побували на демонстрації ковальської майстерності, стріляли з лука… Було багато козацьких ігор, в основу яких покладено виховання відваги, мужності, сили духу. Епоха козацтва вже давно у минулому, але наші діти як справжні українці демонстрували ті ж якості, які були притаманні спритним українським козакам!
6.jpg  8.jpg  изображение_viber_2022-06-01_20-00-41-021.jpg
Завершили зустріч у музеї вишиванок. Отже діти поїхали до дому мотивовані, патріотично налаштовані, з почуттям гордості за свою країну та вірою у перемогу! Бо інакше бути не може!
2.jpg  изображение_viber_2022-06-01_12-04-38-821.jpg
  • XI “СИЗаврик” проведено і ми чекаємо на зустріч у наступному році та бажаємо його провести масштабно, як і раніше під мирним небом нашої неньки України!


#Сизаврик #Сизаврик2022 #СизаврикКомплектОдеса #КомплектОдеса

1 июн 2022