Онлайн-каталог

"Комплект" - Партнер 1 Міжнародної Будівельної Конференції

В будівельній галузі відбулась важлива подія. Завершила свою роботу 1 Міжнародна конференція «Безпека праці в будівництві: управління ризиками» (24-25 жовтня), організована журналом «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці, Профспілки працівників будівництва і промисловості будматеріалів, Будівельної палати України та інших партнерів. Два дні цікавих дискусій фахівців, пошуку відповідей на актуальні питання.

охрана труда  выступлениезал на конференции

Голова Держпраці Роман Чернега детально проаналізував стан справ в будівельній галузі, відповів на численні запитання фахівців з охорони праці будівельної галузі, почув проблеми, які хвилюють профспілкових активістів. Три роки поспіль зростає смертельний травматизм на будівництві. Тому є немало причин - і про них відверто говорили на конференції.

научное выступление подарки участникам

Тільки в перший день виступило 10 науковців-практиків (кандидати, доктори наук). Всебічно аналізували європейське законодавство та практику його застосування і наші реалії. Висновок: Мінімальні вимоги з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках (затверджені Наказом Мінсоцполітики України 23.06.2017 №1050, зареєстровані в Міністерстві юстиції України 08 вересня 2017 р. за № 1111/30979) - це уже реальність. Немає часу оглядатися, треба діяти. Зокрема навчатися оцінювати на управляти ризиками на робочих місцях - єдиний шлях, з якого звернути уже неможливо.

Другий день конференції - фейєрверк особистостей та практиків, гарячі сперечання, пропозиції. «Завів», як говориться, аудиторію своєю переконливістю та аргументованістю керівник проекту ЄС/МОП Антоніу Сантуш, який розповів як у його рідній Португалії впроваджували Директиву Ради 92/57/ЕЕС від 24 червня 1992 року Про мінімальні вимоги щодо безпеки і захисту здоров’я на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках. На висоті показали себе фахівці Держпраці, яка, на жаль, єдина з центральних органів виконавчої влади була активним учасником підготовки і проведення заходу. Шкода, що Мінрегіонбуд ухилився від участі, а цьому органу влади було що послухати і зрозуміти для себе, згадували неодноразово....
За результатами конференції будуть підготовлені відповідні пропозиції та рекомендації до ЦОВВ. Треба діяти.

Дмитро Матвійчук, головний редактор журналу «Охорона праці»

ВКФ "Комплект" виступив Партнером конференції та надав робочий костюм "Новатор" для розіграшу серед учасників. 

подарок - костюм победитель розыгрыша девочки комплекта

 

5 Ноя 2018